Novinky

Garth a Trisha letos vydají album duetů ( 28.01.2016 )

Dlouhé roky Garth Brooks sliboval, že vydá album duetů se svou ženou, zpěvačkou Trishou Yearwood. Před pár lety pak upřesnili, že to bude album vánočních duetů. Spekulovalo se, že by mohlo vyjít už v závěru loňského roku, ale obě superhvězdy si stále dávají načas. Nyní Garth prozradil, že album intenzívně dokončovali přes vánoční svátky, takže se snad už letos dočkáme. 

Jak to však vypadá, ne všechny písně na albu budou duety. Garth nadále zůstává největším fandou Trishy Yearwood a jak vypověděl, nahrávali také "What Are You Doing New Year's Eve?". Konsternován pěveckým výkonem své ženy prý však nedokázal otevřít pusu a po 30 vteřinách odešel ze studia, načež se rozhodl, že předělávku této klasické nahrávky Elly Fitzgerald nebude Trishe kazit a nechá ji zpívat sólově.

Kromě společného vánočního alba se čeká i na Brooksovu novou sólovou desku, která rovněž měla vyjít loni. Garth loni v září uvedl, že se mu povedlo usmažit svůj telefon, na kterém měl údajně jediné kopie svých nových nahrávek a že o ně přišel. Argumentoval tím, že je ze staré školy a že ví, že tyto soubory měl mít zálohované, nicméně toto vysvětlení bylo natolik podezřelé, že mu spousta lidí neuvěřila. Gartha však omlouvá jeho monumentální turné, které bylo po Katy Perry a One Direction 3. nejvýdělečnější šňůrou roku 2015. Delší prodlevu tedy Garthovi odpouštíme a na novu muziku se budeme těšit letos.

 

Zpět